ITSOFT - kim jesteśmy?

Początki

Nasza firma powstała w 1993 roku, zajmując się tworzeniem oprogramowania dla firm z rynku turystycznego. Na początku produkowaliśmy systemy działające lokalnie, wkrótce potem zdecydowaliśmy się jednak rozszerzyć naszą aktywność. Wykorzystaliśmy internet, tworząc pierwszy w Polsce system sprzedaży biletów, działający w trybie on-line. Doskonale odpowiadając w ten sposób na potrzeby rynku, zaczęliśmy współpracować z coraz liczniejszą grupą firm autokarowych i agencji turystycznych.


Lider w branży

Dzisiaj możemy się pochwalić: prawie 100 % polskich firm autokarowych to nasi klienci. Współpracuje z nami także ponad 3 000 agencji turystycznych z Polski i krajów europejskich. Kontakt z naszymi Partnerami to istotny element budujący nowoczesność i funkcjonalność systemu. Wsłuchując się w ich potrzeby możemy mieć pewność, że proponowana technologia jest coraz bardziej funkcjonalna.


Ludzie

Wierzymy, że o sukcesie firmy decydują ludzie. Dlatego od początku postawiliśmy na wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach. Jako firma informatyczna jesteśmy pod tym względem wyjątkowi, ponieważ zatrudniamy nie tylko doskonałych programistów, czy projektantów komputerowych, ale również doradców handlowych dedykowanych do kontaktów z naszymi Partnerami. Dzięki temu mają oni zagwarantowaną stałą i fachową pomoc. Różnorodność profili zawodowych, połączona z chęcią współpracy w zespole i pasją tworzenia sprawia, że naszą pracę docenia coraz większa ilość klientów.


Filozofia działania

Nasza filozofia polega na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych i najwyższej jakości obsługi. Wspieramy klientów w procesie wdrażania nowoczesnych technologii informatycznych, zapewniając im w ten sposób konkurencyjną pozycję na rynku. Nasze relacje opierają się zatem na ścisłej współpracy i tworzone są w oparciu o zasady partnerstwa. Posiadając bogate doświadczenie, uzyskane dzięki z wieloletniej współpracy z największymi firmami z branży, służymy naszym klientom wiedzą ekspercką. W ten sposób, stając się naszymi Partnerami, uzyskują oni dostęp do informacji, których gromadzenie zajęło nam wiele lat. Oferujemy im również możliwość indywidualnej konfiguracji systemu, tak by był on idealnie dostosowany do potrzeb i jak najpełniej realizował ich cele.


Outsourcing

Nasza strategia opiera się na dostarczaniu klientom rozwiązań informatycznych, a jednocześnie zapewnieniu im bieżącej obsługi oraz stałej działalności doradczej. W zakres naszych usług wchodzi więc zapewnienie serwisu oprogramowania, zabezpieczenie odpowiedniego sprzętu komputerowego, zatrudnienie ludzi do obsługi oraz ciągłe unowocześnianie technologii.

Taka koncepcja przynosi naszym klientom zdecydowaną redukcję kosztów, gwarantując jednocześnie możliwość skoncentrowania się na istotnych elementach swojego biznesu. Firmy, które już nam zaufały są najlepszą rekomendacją takiego rozwiązania.


Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszym systemie odwiedź Twoich doradców.