Nasz system

Oferujemy internetowy system służący  do sprzedaży biletów i ubezpieczeń turystycznych oraz do zarządzania przewozami, dedykowany zarówno dla właścicieli oferty jak  i współpracujących z nimi agencji turystycznych. Firmom autokarowym proponujemy łatwe w obsłudze rozwiązania pozwalające np. na zarządzanie siecią sprzedaży, konfigurowanie taboru autobusów czy optymalizowanie przewozów. Obecnie współpracuje z nami prawie 100% polskich firm autokarowych oraz ponad 4 000 agencji turystycznych. Jednocześnie uruchomiliśmy sprzedaż ubezpieczeń turystycznych i kart telekomunikacyjnych.


 
Kilka słów o strategii

Jako firma informatyczna tworzymy oprogramowanie, ale nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży systemu. Takie rozwiązanie pozostawiałoby naszego Partnera z problemami   zabezpieczenia odpowiedniego oprogramowania narzędziowego i antywirusowego, zadbania o bezpieczeństwo danych, zapewnienia specjalistycznego sprzętu komputerowego i zapewne osoby odpowiedzialnej za obsługę techniczną. Doskonale wiemy ile to kosztuje! Proponujemy tańsze i prostsze rozwiązanie: zajmujemy się tym wszystkim w imieniu klienta. Ci, którzy nam zaufali wiedzą, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.Bezpieczeństwo

Według nas nowoczesny system powinien być przede wszystkim stabilny, tak by gwarantował ciągłość pracy i pełne bezpieczeństwo danych.

Zdecydowaliśmy się zatem oprzeć rdzeń naszej technologii na bazie systemu operacyjnego Unix, który charakteryzuje się dużą stabilnością i odpornością na działanie wirusów. euroTICKET korzysta z systemu baz danych DB2 firmy IBM, który zapewnia najwyższą jakość stosowanych rozwiązań. Używamy również 128-bitowego systemu kodowania danych, dzięki któremu są one dodatkowo szyfrowane. Ponadto równoległa praca grup serwerów, oddzielnie zasilanych oraz bieżąca archiwizacja danych, gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłość działania systemu, nawet w przypadku całkowitego braku zasilania.
Żeby odpowiednio zarządzać dostępem do danych stworzyliśmy zhierarchizowany system uprawnień. Stosujemy również indywidualne konta użytkowników.


Nowoczesność

Nasz system wyróżnia znakomita prędkość, uzyskiwana dzięki użyciu najnowocześniejszych rozwiązań internetowych oraz optymalizacji transmitowanych danych. Dzięki temu komfortowe korzystanie z systemu, możliwe jest nawet przy zastosowaniu łącza modemowego. euroTICKET gwarantuje również klientom niskie koszty eksploatacji: nie muszą oni ponosić wydatków związanych z koniecznością zakupu specjalistycznego sprzętu komputerowego, jego unowocześniania, bieżącej aktualizacji i zatrudniania dodatkowego administratora. Nasi klienci mogą w pełni poświęcić się swojej działalności, w której są ekspertami, pozostawiając nam sprawy związane z zarządzaniem systemem.


Intuicyjna obsługa

Uwagi naszych Partnerów zachęciły nas do stworzenia systemu, który jest w pełni przyjazny dla użytkownika. Oparliśmy euroTICKET na aplikacji Windows, która gwarantuje prostą, intuicyjną obsługę. Wieloletni kontakt z naszymi Partnerami, pozwolił również na takie dopracowanie systemu, by był on funkcjonalny dla naszych użytkowników. Dokonuje się to poprzez wsłuchiwanie się w potrzeby klienta i nieustanne unowocześnianie systemu.