Agencje turystyczne

Agencje turystyczne

Przedstawiamy system euroTICKET dla agencji turystycznych, dzięki któremu będziecie Państwo mogli sprzedawać i rezerwować bilety oraz dokonywać na nich wszelkich operacji. Dzięki systemowi z łatwością dotrzecie do aktualnej oferty przewoźników, uwzględniając ilość wolnych miejsc oraz ceny za przejazd.


Zasmakuj sprzedaży przez WWW

Internet daje szansę wykorzystania nowych możliwości. Coraz więcej klientów korzysta z tego medium jako najtańszego i najprostszego narzędzia. Przygotowaliśmy wyszukiwarkę połączeń autokarowych, która umożliwia uruchomienie sprzedaży biletów na Państwa stronach internetowych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami, którzy dokładnie zapoznają Państwa z systemem i wyjaśnią sposób nawiązania współpracy.


Aktywni korzystają z systemu bez opłat abonamentowych

Miło nam poinformować, że wszystkie agencje turystyczne sprzedające aktywnie usługi dostępne w systemie korzystają z naszej aplikacji bezpłatnie. Zatem tylko krok dzieli Państwa od dostępu do systemu euroTICKET. Zapraszamy do Strefy Klienta, gdzie możecie Państwo dokonać zamówienia systemu euroTICKET. Po złożeniu zmówienia, skontaktuje się z Państwem opiekun z Działu Obsługi Klienta, który wyjaśni szczegóły, wyśle informacje na temat utworzonego konta i link do strony, z której należy pobrać instalator systemu.


Dostęp do szerokiej oferty

Wiemy jak ważna w dzisiejszym biznesie jest konkurencyjność. Dla agencji turystycznych oznacza to przede wszystkim możliwość zaoferowania klientowi szerokiej oferty turystycznej. Jesteśmy jedynym operatorem, który daje Państwu dostęp do oferty prawie 100% polskich przewoźników autokarowych w jednym miejscu. Dzięki współpracy z nami jesteście więc bardziej konkurencyjni, a źródłem informacji staje się euroTICKET.Łatwy sposób sprzedaży

Czy wiecie Państwo, że bilet w systemie euroTICKET można sprzedać nawet w ciągu 30 sekund? Naszą podstawową troską jest i pozostanie łatwość obsługi. Dokładamy starań, żeby proponowane rozwiązania pozwalały Państwu na obsłużenie jak największej ilości klientów, w jak najkrótszym czasie. Wszyscy, którzy kiedykolwiek pracowali w naszym systemie, potwierdzają, że jest to najprostszy system do sprzedaży biletów na rynku.


Niewielkie wymagania techniczne

euroTICKET nie wymaga od Państwa instalowania specjalistycznego oprogramowania, czy sprzętu komputerowego. System pracuje jako aplikacja dla Windows 2000/Me/XP/Vista/7. Komputer powinien mieć jedynie jakikolwiek dostęp do INTERNETU. Może on być realizowany w dowolny sposób, np. za pomocą łącza stałego, ISDN, SDI, Neostrady, a nawet modemu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, bez względu na rodzaj połączenia system działa szybko.


Wybrało nas ponad 3 000 agencji turystycznych

Najważniejszym źródłem informacji jak pracujemy są nasi klienci. Jesteśmy dumni, że to właśnie agenci turystyczni, którzy najczęściej korzystają z systemu euroTICKET, oceniają go jako przyjazny i bardzo pomocny w codziennej pracy. Podkreślają oni, że nasza koncepcja skrócenia czasu obsługi klienta, poprzez umieszczenie w jednym systemie sprzedaży: biletów autokarowych i polis ubezpieczeniowych, została dobrze przyjęta na rynku turystycznym. Jednocześnie ważna jest dla nich możliwość kontaktu z opiekunem Działu Obsługi Klienta, który pomoże im w trudnych sytuacjach.


Jeden system – wiele możliwości

Pracując w systemie euroTICKET, możecie Państwo nie tylko sprzedawać bilety autokarowe, ale również ubezpieczenia turystyczne. Często klienci wykupują ubezpieczenia, przy okazji zakupu biletów na przewozy autokarowe. W takim wypadku nie będziecie Państwo musieli ponownie wprowadzać danych klienta, ponieważ system pobierze dane wprowadzone wcześniej przy sprzedaży biletu. Dzięki temu zyskujecie Państwo cenny czas, a skracając obsługę macie więcej zadowolonych klientów.

Podgląd sprzedaży on-line

Dzisiejszy rynek jest bardzo dynamiczny i często wymaga od nas natychmiastowych reakcji. Dzięki temu, że system euroTICKET pracuje w trybie on-line, możecie Państwo śledzić na bieżąco liczbę wolnych miejsc na dowolnych trasach, mając pewność, że wszystkie dane są aktualne.


Mniej pomyłek

Dzięki ujednoliceniu formatu wydruku biletu, zaakceptowanym przez wszystkich przewoźników korzystających z systemu euroTICKET, zmniejsza się ilość błędów, wynikających z ręcznego wypisywania biletu i znacznie skraca czas obsługi klienta.


Proste rozliczenia

Korzystając z systemu nie musicie Państwo tracić czasu na rozliczenia z przewoźnikami. Na podstawie danych zawartych w systemie, możliwe jest natychmiastowe wydrukowanie zestawień koniecznych do rozliczenia Państwa sprzedaży.