Zespół specjalistów

Technologia to całokształt naszej wiedzy o tym jak posługiwać się dostępnymi środkami, tak by wytworzyć zamierzony produkt, rozwiązać problemy i zaspokoić potrzeby.

Źródłem tak pojętej technologii zawsze będą ludzie.


Według nas przepis na najlepszą technologię to różnorodny zespół złożony z wysokiej klasy specjalistów, otwarty na sugestie klientów.


Zespół

Są firmy, które mówiąc nasza technologia mają na myśli jedynie techniczne wytwory. My rozumiemy doskonale, że wszelki potencjał ma swój początek w zespole. Zespół z kolei to w naszym przekonaniu drużyna, która składa się z indywidualności. Stanowi ona główny filar technologii, która powstaje dzięki wspólnej pracy. Dlatego u początku naszej strategii założyliśmy, że będziemy dobierać współpracowników w oparciu o profesjonalizm i finezję działania.


Informatycy

Za całość systemu, jego bezpieczeństwo i ciągłe unowocześnianie odpowiada zespół informatyków. O tym jak ważnym elementem naszej pracy się zajmują, świadczy fakt, że liczebnie stanowią połowę całej firmy. Są to najwyższej klasy specjaliści, rekrutowani spośród absolwentów kierunków informatycznych prestiżowych uczelni. Pracują w małych, samodzielnych zespołach projektowych. Ich zadanie jest trudne, ponieważ system euroTICKET działa on-line i wszelkie zmiany są natychmiast widoczne dla klientów. Dokonując ich, musimy mieć pewność, że są one dobrze skonfigurowane i bezpieczne dla użytkowników.


Doradcy

Jesteśmy firmą informatyczną, ale jesteśmy również operatorem, świadczącym klientom usługi outsourcingowe. Dlatego nasz kontakt nie ogranicza się tylko do sprzedania programu. Gwarantujemy fachową pomoc doradczą przez cały czas użytkowania systemu, wspierając Klientów w zakresie bieżącej obsługi, czy konfiguracji nowej funkcjonalności.


Nasi Klienci

Wszystkie sugestie klientów są najpierw zbierane przez doradców, a potem analizowane przez zespoły projektowe, złożone z przedstawicieli wszystkich działów. Ta metoda sprawia, że nieustannie stajemy się bardziej nowocześni, ponieważ słuchamy co mają do powiedzenia nasi Partnerzy. To oni są dla nas najważniejszym źródłem informacji.