Firmy ubezpieczeniowe

Szanowni Państwo,

naszą przygodę z branżą turystyczną rozpoczęliśmy na początku działalności, w 1993 roku. Dzisiaj jesteśmy liderem na rynku sprzedaży biletów autokarowych:z systemu euroTICKET korzysta obecnie prawie 100% firm przewozowych w Polsce i ponad 4000 agencji turystycznych. Dzięki temu za pośrednictwem systemu euroTICKET sprzedawanych jest prawie 80% wszystkich biletów autokarowych w Polsce, co daje ponad półtora miliona biletów rocznie.


Nasze doświadczenie we współpracy z firmami przewozowymi i agencjami turystycznymi zachęciło nas do zaangażowania się w segment ubezpieczeń turystycznych. Od kilku lat z sukcesem współpracujemy m.in. z Towarzystwem Ubezpieczeniowym WARTA, ERV Europäische Reiseversicherung AG, SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Towarzystwem Ubezpieczeń EUROPA SA, AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK Ubezpieczenia), AGA International S.A. Oddział w Polsce (Allianz Global Assistance) i Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawne PTU).


Jeśli chcą Państwo zwiększyć sprzedaż swoich ubezpieczeń turystycznych to zapraszamy do umieszczenia oferty w systemie euroTICKET.
Poniżej podajemy kilka powodów, dla których warto z nami współpracować:


Państwa oferta w najlepszym miejscu

System euroTICKET to spójne narzędzie, w którym agenci turystyczni mogą sprzedawać zarówno bilety autokarowe, jak również polisy ubezpieczeniowe. Po zakończeniu sprzedaży biletu agent jest zachęcany do zaproponowania ubezpieczenia klientowi.Łatwość sprzedaży polis

Istotna jest również prostota procesu sprzedaży, dzięki której agent nie musi powtórnie wpisywać danych klienta, zainteresowanego wykupieniem polisy ubezpieczeniowej: dane te kopiowane są automatycznie. Ponadto agent przez cały czas pracuje w jednej, znanej sobie aplikacji. To rozwiązanie bardzo dobrze sprawdziło się na rynku i między innymi, dlatego nasz system jest najchętniej wybierany przez agencje turystyczne.


Podgląd sprzedaży on-line

Dzisiejszy rynek jest bardzo dynamiczny i często wymaga od nas natychmiastowych reakcji. Dzięki temu, że system euroTICKET pracuje w trybie on-line, możecie Państwo śledzić na bieżąco poziom swojej sprzedaży.


Szybkie wdrożenie oferty

Dzięki różnym formom proponowanej współpracy jesteśmy w stanie, w krótkim czasie uruchomić sprzedaż Państwa oferty w systemie. Także zmiany w ofercie zajmują niewiele czasu m.in. dzięki aktualizacji on-line, która pozwala w krótkim czasie dostarczyć nową wersję oprogramowania do naszych partnerów.


Minimalizacja kosztów

Dzięki nam docieracie Państwo do agencji turystycznych bez dodatkowych kosztów związanych z wdrożeniem i szkoleniami z obsługi oprogramowania.


Wzrost sprzedaży

Docieracie Państwo do kilku tysięcy agencji turystycznych, które decydują o sprzedaży polis, obsługując kilka milionów biletów rocznie. Ilość transakcji realizowanych za pomocą systemu euroTICKET daje Państwu szansę na zwiększenie udziału w rynku.


Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy wyjaśnią szczegóły współpracy.